00421 (0) 903 537 204 rezervácia webkamery jazyk (sk): penzión v letnej sezóne

Ubytovanie Jasná - AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta

 
Tento jedinečný rodinný penzión v Jasnej - Demänovskej doline Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión blízko Jasnej disponujeme vonkajšou jacuzzi s teplotou  38°C, kde si možete po lyžovačke v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná dopriať pohár sektu. Mnohí lyžiari a snowboardisti ocenia aj relax v pravom wellness priamo na penzióne.
 
ubytovanie Jasná 
 
 
 
Okrem doplnkových a reštauračných služieb penzión Alžbeta ponúka ubytovanie hotelového typu v komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Samozrejmosťou je wi-fi internetové pripojenie v celom objekte, bezplatné parkovisko chránené bezpečnostným kamerovým systémom, lyžiareň, ako aj detské postieľky, či stoličky. Je vhodný ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre rôzne firemné akcie, školenia, teambuildingy. Celková kapacita je 47 pevných lôžok a 12 prísteliek. 
 

ubytovanie s wellness bazenom

AQUA & WELLNESS RESORT blízko Jasnej

 
Penzión má výbornú polohu, čo ocenia najmä milovníci zimných športov, ktorí po lyžovačke v najväčšom stredisku Jasná ( 8 km ) neodolajú oddychu v neďalekom aquaparku Tatralandia ( 6 km ). Najbližšia zastávka ski busu je iba 100 metrov od penziónu.
 
Pokiaľ hľadáte komfort, relax po lyžovačke v Jasnej, wellness priamo v ubytovacom zariadení a dobrú domácu kuchyňu, náš penzión Alžbeta je pre Vás ako stvorený.....
 

Novinka zimnej sezóny 2015 : úplne nový pravý wellness pre Vás...

 
 

 

 
 

Kniha návštev:

Martina: Asi před půl rokem jsem byla s kamarádkami ubytována v příjemném penzionu Alžbeta, v Demänovské Dolině. Chtěla bych touto cestou pochválit kolektiv zaměstnankyň, které byly velmi příjemné a nápomocné. Také bych ráda vyzdvihla super kuchyň, kdy každé jídlo bylo vynikající. Jediné co nám kazilo potěšení z pobytu bylo chování majitele, který se nejenže pohyboval v prostorách penzionu podnapilý, ale jeho nemístné a obtěžující, místy vulgární poznámky, nám zkazily příjemnou atmosféru pobytu. Myslím si, že takový člověk by neměl provozovat takovéto řemeslo, protože i když se zaměstnankyně snažily tyto situace zachránit, dobrou vizitku to rozhodně nedělá. Držím palce všem holkám “na place”, a pan majitel by měl přehodnotit své chování při provozování takovýchto služeb

Mapa - kde nás nájdete

Rezervačný formulárSpamová ochrana: napíšte posledný mesiac v roku po slovensky / anglicky:
design & programming 2016 © Penzión Alžbeta - Jasná, ubytovanie na Liptove
akékoľvek kopírovanie a sťahovanie obrázkov alebo textov je bez písomného súhlasu majiteľa zakázané