00421 (0) 903 537 204 rezervácia webkamery jazyk (sk): penzión v zimnej sezóne

Chaty v Jasnej na prenájom - novinka 2020

chaty Demänovská dolina Jasnachaty na Liptovechaty na Liptove 

Novootvorené chaty Demänovská dolina

 
  Pre hostí, ktorí uprednostňujú pobyt v tichom horskom prostredí máme riešenie. Ponúkame Vám ubytovanie v 2 samostatných luxusne zariadených chatách, ktoré sa nachádzajú v Demänovskej doline neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná a vzdialené iba 3 km od nášho Aqua & Wellness rezortu Alžbeta.
 
  Každá novopostavená chata Alexandra aj Alžbeta má samostatné parkovisko pre 2 autá. Ubytovanie na chate je vhodné pre partie, páry ako aj pre rodiny s deťmi. Celková kapacita každej chaty je 6-8 osôb. V blízkosti chát sa nachádza reštaurácia ( 100 m), wellness centrum (70 m) a pre deti je veľkým lákadlom veľké detské ihrisko a outdoor fitness stroje  vzdialené iba 150 metrov od chát. Všade je prístup lesným chodníkom, ktorý vedie až k Demänovským jaskyniam.
 
  Svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa s wc  a priestranná obývačka s krbovou pecou, rozkladacím gaučom, veľkým LCD-TV a satelitom. Samozrejmosťou je wi-fi v celom objekte. V lete si hostia môžu posedieť a grilovať na terase o výmere 25 m2.
 
  Na 1.nadzemnom podlaží v chate Alexandra  sú 3 samostatné spálne s úložným priestorom a ďalšou toaletou.
  Na 1.nadzemnom podlaží v chate Alžbeta sú 2 samostatné spálne. V prvej je manželská posteľ a šatník. V druhej spálni je manželská posteľ a 2 samostatné pevné lôžka. Na poschodí je ďalšia kúpelňa a samostatné wc
 
  Každá chata má samostatnú miestnosť na úschovu lyží, v letnom období bicyklov respektíve online korčulí.
 
  Bonusom pre všetkých hostí ubytovaných v našich chatách sú bazény a wellness v Aqua & Wellness rezorte  Alžbeta v čase otváracích hodín úplne GRÁTIS !!! Tým, ktorí chcú dovolenku využit na oddych a nie na prípravu stravy, si môžu doobjednať aj polpenziu priamo na penzióne.
 

Kniha návštev:

Mgr. Petra Fajerová: Ahojte! Dnes sme sa vrátili z najúžasnejšej dovolenky, akú sme kedy na Slovensku zažili. Toto čarovné miesto pulzuje pokojom, harmóniou a láskou, ktorú vôkol seba i nás rozdávali nielen majitelia, ale aj ochotný a milý personál. Skvelé jedlo, welnes sme si s deťmi naplno užili a teším sa, keď sa sem opäť vrátime. Zo srdca všetkým odporúčam....Peťa❤

Mapa - kde nás nájdete

Rezervačný formulárSpamová ochrana: napíšte posledný mesiac v roku po slovensky / anglicky:
design & programming 2016 © Penzión Alžbeta - Jasná, ubytovanie na Liptove
akékoľvek kopírovanie a sťahovanie obrázkov alebo textov je bez písomného súhlasu majiteľa zakázané